Reklama
  • Poniedziałek, 13 marca 2017 (13:00)

    Viola Kołakowska i Tomasz Karolak. Ślub w innym terminie

W Boże Narodzenie miał być skromny ślub, jednak plany zostały zmienione. Na uroczyste przyrzeczenie miłości na całe życie partnerka Tomasza Karolaka musi poczekać.

Reklama

O tym, że tworzą nietypową parę, wiadomo od dawna. Tomasz Karolak (45) i Viola Kołakowska (39) zdążyli jednak przyzwyczaić się do swoich wad, pokonać trudności w relacjach i od jakiegoś czasu tworzą udany związek.

Chętnie pokazują się razem i rodzinnie spędzają czas. Jeszcze w ubiegłym roku odbyły się ich spektakularne zaręczyny w teatrze Imka, a media donosiły – z pewnego źródła – że ich ślub ma odbyć się w święta Bożego Narodzenia.

Data tego wydarzenia została znów przełożona

Aktor zaś wytłumaczył się... po prostu brakiem czasu. Końcówka ubiegłego roku była dla niego bardzo pracowita, przede wszystkim w jego teatrze, gdzie pan Tomasz przygotowywał premierę nowego spektaklu. W połowie grudnia rozpoczęły się też prace na planie 10. sezonu serialu „Rodzinka.pl”.

Od dawna mówi się, że TVP chce zwiększyć ilość emitowanych odcinków, więc w tym roku godzin na planie na pewno przybędzie. Popularny aktor ma zagrać także w dwóch fil mach. Dlatego nowa data ślubu została wyznaczona na lato 2017.

– Wszystko wyjaśni się w maju. Wtedy będzie znana data – powiedział publicznie pan Tomasz. Na razie para przeprowa dziła remont mieszkania i powoli zaczyna ustalać szczegóły ceremonii. Obrączki do ślubu mają podawać ich dzieci: Len ka (9) i Leon (3).

Rodzinne de cyzje pana Tomasza wspierają jego rodzice, którzy bardzo już by chcieli, aby ich syn, który jako jedyny jest wciąż kawalerem, w końcu się ustatkował. Może właśnie tym roku to marzenie wreszcie się spełni?

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.