Reklama
  • Czwartek, 2 marca 2017 (11:05)

    Sharon Stone wreszcie spotkała właściwego faceta

Po kilku nieudanych związkach z młodszymi słynna aktorka postanowiła zainwestować w miłość do rówieśnika.

Po latach poszukiwań Sharon Stone (58) znalazła wreszcie odpowiedniego mężczyznę. Samotnie wychowująca trzech synów gwiazda Hollywood jest szczęśliwa u boku amerykańskiego menedżera sportowego Lonniego Coopera, który też ma nastoletnią córkę.

Aktorka i menadżer są parą od ponad pół roku. Długo nie pokazywali się publicznie, bo – jak mówią dzisiaj – chcieli zdobyć pewność, że dobrze się dobrali.

Reklama

Gdy uznali, że tak, poszli oficjalnie na spacer po ulicach Los Angeles. Towarzyszyła im córka Coopera, o którą aktorka troszczyła się niczym o własne dziecko, zabierając ją do salonu kosmetycznego.

Potem para wybrała się na pierwsze wspólne wakacje – na karaibską wyspę St. Barth. Bez skrępowania całowali się na plaży. Po kilku nieudanych związkach z młodszymi Sharon Stone postawiła na rówieśnika oraz samotnego rodzica. Mówi, że zapewne dlatego tak świetnie się z nim rozumie.

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Jeszcze nie – odpowiada Borys Szyc na pytanie, czy jego partnerka Justyna Nagłowska nosi już jego nazwisko. Wydaje się jednak, że aktor, który w tym roku będzie obchodził 39. urodziny, jest bliżej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.