Reklama
  • Czwartek, 21 marca 2013 (12:24)

    Robert Janowski: Jeszcze raz da sobie szansę

Nie stracił wiary w instytucję małżeństwa. Mimo że już dwukrotnie mu się w tej kwestii nie poszczęściło. Robert Janowski (52) nie poddał się jednak i już planuje swój trzeci ślub!

Kiedy spotkał swoją ukochaną Monikę Głodek od razu wiedział, że to jest właśnie ta kobieta, z którą chce wiązać swoją dalszą przyszłość. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Pan Robert szukał eleganckiego garnituru w wypożyczalni ubrań należącej do pani Moniki. Od razu między nimi zaiskrzyło. A później utwierdzali się tylko w przekonaniu, że to coś więcej niż zwykłe zauroczenie...

Reklama

Pierwszy raz pojawili się oficjalnie razem na ubiegłorocznym rozdaniu Telekamer „Tele Tygodnia”. Nie kryli się ze swoimi uczuciami. Wkrótce okazało się, że pan Robert całkowicie stracił głowę...

– Jest uśmiechniętą, pełną życia kobietą. W najśmielszych marzeniach nie przewidywałem, że spotkam kogoś takiego – mówił o swojej nowej miłości w jednym z wywiadów. Jego znajomi twierdzą, że dawno nie widzieli go tak szczęśliwego.

– Monika jest taką kobietą, jakie od zawsze podobały się Robertowi: z poczuciem humoru, kobieca, a jednocześnie samodzielna. Ma swój biznes, odnosi sukcesy, zna swoją wartość. Pasują do siebie.

I chyba mieli rację. Jak udało nam się dowiedzieć para szykuje się do ślubu. Uroczystość ma odbyć się już w najbliższe wakacje. – Mam trochę osobistych planów, o których się pewnie niebawem dowiecie, ale na razie nie będę zdradzał szczegółów – powiedział tajemniczo prezenter.

Ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi. Niech sprawdzi się zatem stara zasada „do trzech razy sztuka”!

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.