Reklama
  • Czwartek, 16 lutego 2017 (10:40)

    Pierce Brosnan. Jak on kocha swoja żonę!

Reklama

Kiedawno słynny aktor odwiedził Polskę. Podczas europejskiego święta kina we Wrocławiu odebrał nagrodę za całokształt artystycznej działalności.

Ciągle przystojny 63-letni gwiazdor, odtwórca roli Bonda i wielu innych filmowych bohaterów, oblegany był przez fanki. Był szalenie miły, ale dla niego istnieje tylko jedna kobieta, jego żona. Odbierając nagrodę, tak pięknie dziękował żonie za miłość, że ta popłakała się ze wzruszenia. Małżeństwem są od 15 lat. Kelly nie ma figury modelki, ale dla Pierce’a Brosnana jest ideałem kobiety. Swoje uczucie okazuje jej na każdym kroku, widać to na wszystkich zdjęciach – tych z wakacji i tych z różnych imprez. Bardzo kochał również swoją pierwszą żonę, aktorkę Cassandrę Harris.

Gdy po 11 latach zmarła na raka jajnika, adoptował dwójkę jej dzieci z pierwszego związku – córkę Charlotte i syna Christophera. Kochał je tak samo, jak ich wspólnego syna Williama. Kilka lat temu bardzo przeżył śmierć Charlotty, która podobnie jak matka chorowała na raka jajnika. Walczył o jej życie jak lew, nie udało się. Dzieci Charlotte traktuje jak swoje własne wnuki. Z Kelly aktor ma dwóch synów – 19-letniego Dylana i 15-letniego Parisa. Jako ojciec i dziadek ma więc pełne ręce roboty.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Jeszcze nie – odpowiada Borys Szyc na pytanie, czy jego partnerka Justyna Nagłowska nosi już jego nazwisko. Wydaje się jednak, że aktor, który w tym roku będzie obchodził 39. urodziny, jest bliżej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.