Reklama
  • Środa, 15 lutego 2017 (15:00)

    Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński. Ślub w przyszłym roku

Mieli w związku wiele zakrętów, ale miłość zwyciężyła. Chcą się pobrać.

Jeszcze niedawno mieli przechodzić kolejny kryzys, po tym jak paparazzi przyłapali Patrycję Markowską (36) w objęciach muzyka jazzowego Leszka Możdżera (45) na dworcu centralnym w Sopocie. Jak się szybko okazało, pani Patrycja od dawna przyjaźni się z jazzmanem, łączą ich też wspólne projekty, a o romansie nie ma mowy.

Reklama

Wokalistka jest bardzo szczęśliwa w wieloletnim związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim (44), znanym m.in. z serialu „M jak miłość”. Para osiem lat temu doczekała się syna Filipa Krystiana.

Teraz okazuje się, że para w końcu dojrzała do bardzo poważnej decyzji o ślubie.

A w tych planach „palce maczał” właśnie ich synek, który w przyszłym roku będzie miał Pierwszą Komunię. Już wczesną jesienią w kościele rozpoczęły się pierwsze spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych i indywidualne rozmowy.

Patrycja Markowska otoczona została szczególną uwagą. Nie tylko dlatego, że jest znaną piosenkarką, ale również z tego powodu, iż jest bratanicą biskupa pomocniczego warszawskiego Rafała Markowskiego.

Nie jest przecież tajemnicą, że młodszym bratem lidera Perfektu, Grzegorza Markowskiego (63), jest właśnie ksiądz. W tej rodzinie wszyscy trzymają się bardzo blisko i spotykają na ważnych uroczystościach.

Pani Patrycja i jej partner postanowili więc, że jeszcze przed majową uroczystością komunijną w przy szłym roku uregulują swoje sprawy osobiste. Ślub ma być skromny, a para ma przyrzec sobie miłość do końca życia w obecności najbliższych.

Konkretna data trzymana jest na razie w tajemnicy, wiadomo jednak, że para pobierze się w przyszłym roku. I na pewno będzie do dla nich nowy rozdział w życiu razem. Patrycja Markowska ma zresztą dobry wzorzec małżeński, z którego czerpie – wie jak stworzyć udane relacje damsko-męskie, rozwiązywać konflikty i utrzymać ogień w związku. Jej rodzice są szczęśliwi jako mąż i żona już od 43 lat!

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.