Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki. Małżeńskie przytulanki

Wtorek, 28 lutego 2017 (14:05)

Miesiąc po sekretnym ślubie z aktorką Olgą Paszkowską na rajskiej wyspie Bali aktor Łukasz Nowicki wyprawił wesele!

Reklama

Od rozwodu z piosenkarką Haliną Mlynkovą (39) Łukasz Nowicki (43) jak ognia strzegł swej prywatności. Zatem niewielu wiedziało, że aktor znalazł nową partnerkę i że ma wobec niej poważne zamiary.

Tymczasem serialowy gwiazdor bez rozgłosu ożenił się po raz drugi. Jego żoną została też aktorka, Olga Paszkowska (30), z którą spotykał się od 2014 r. Ślub wzięli podczas jesiennej wyprawy do Indonezji. Rodziny i przyjaciele nowożeńców dowiedzieli się o tym po fakcie, ale nie mieli do nich żalu.

Łukasz Nowicki i jego wybranka nie chcieli dzielić się tym wyjątkowym dniem w życiu z wszędobylskimi paparazzi. W Polsce trudno byłoby im przed nimi umknąć. Za to wesele nowożeńcy wyprawili już w Polsce, tuż przed świętami, w malowniczej wsi Joniec nad rzeką Wkrą na Mazowszu. Bawiło się z nimi 60 gości.

Nie było wśród nich ani byłej żony aktora, ani jego ojca, słynnego aktora Jana Nowickiego (77). Zapytaliśmy seniora rodu, dlaczego go tam zabrakło. Odmówił komentarza, Łukasz Nowicki też. Olga Paszkowska powiedziała tylko: – Przez ostatnie dwa lata unikaliśmy mediów i jest nam z tym bardzo dobrze. Czyżby pan młody nie dostał błogosławieństwa od ojca?

Twoje Imperium