Reklama
  • Środa, 1 marca 2017 (13:00)

    Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski kupili wspólne mieszkanie?

Zwykle starają się unikać wspólnych zdjęć, ale ich związek nie jest tajemnicą

Reklama

To jedna z bardziej tajemniczych par w naszym show-biznesie. Chociaż Olga Bołądź (32) i Mikołaj Roznerski (33) są w związku od ponad trzech lat, to trudno spotkać ich razem. Zwykle na imprezach pojawiają się oddzielnie.

Może wynika to z tego, że oboje ze swoich poprzednich związków mają dzieci. Ona trzyletniego syna Brunona. On trzy lata starszego Antoniego. Nawet wiadomości o ich rzekomym rozstaniu na początku 2016 roku trudno było zweryfikować.

To jeszcze bardziej ich zbliży

Dzisiaj widać, że jeśli był jakiś kryzys pomiędzy nimi, to trwał bardzo krótko. Wszystko wskazuje na to, że właśnie aktorska para kupiła wspólnie nowe mieszkanie. Okres kilku dni poświątecznej laby Mikołaj Roznerski wykorzystał bowiem na przeprowadzkę. Z domu aktorki pan Mikołaj przez kilka godzin wynosił kartony i foliowe torby, w które były zapakowane ubrania. Potem przewoził je do nowego apartamentowca na warszawskiej Ochocie.

Przy przeprowadzce aktor wykorzystał zresztą auto ukochanej. Widać było, że pan Mikołaj cały dzień zaplanował na przeprowadzkę, bo nawet nie miał czasu na przygotowanie obiadu. Dlatego po drodze podjechał do jednego z barów, gdzie kupił dla siebie i bliskich coś do jedzenia. Kelnerkę poprosił jednak o zapakowanie jedzenia do pojemników. I tak przygotowany ruszył do domu, żeby jak najwięcej rzeczy przewieźć do nowego mieszkania.

Prawdopodobnie decyzja o kupnie przestronnego apartamentu była podyktowana troską o zapewnienie jak najlepszych warunków dla ich dzieci. Zdaje się, że decyzja o wspólnym kupnie mieszkania może jeszcze bardziej zacieśnić oraz scementować związek pani Olgi i pana Mikołaja.

MA

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Nie jest tajemnicą, że już oszaleli na punkcie dziecka, które przyjdzie na świat w kwietniu tego roku. Robert Lewandowski (28) zastanawia się, jak pogodzić opiekę nad maleństwem z karierą piłkarską... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.