Reklama
  • Wtorek, 12 marca 2013 (13:07)

    Natalia Kukulska Kukulska: Trzynastka, na psa urok!

Nigdy nie wierzyła we wróżby, proroctwa czy przesądy. Po ostatnich wydarzeniach może jednak zmienić zdanie.

Żartowała, że na trzynastą rocznicę jej ślubu – 12 lutego 2013 roku – musi wydarzyć się coś niezwykłego. Bo przecież wszyscy wiedzą, że trzynastka jest pechowa...

Reklama

Do tej pory małżeńskie życie Natalii Kukulskiej (36) było pełne szczęścia, gorących uczuć i harmonii. Żadnych afer, żadnych burz, nawet cichych dni. Aż trudno uwierzyć, że to nie film! Ale taki związek zdarzył się jej w realnym życiu.

Piosenkarka śmiała się więc więc, że właśnie dlatego na trzynastą rocznicę ślubu czort karty rozda i coś się wydarzy... Myślała jednak raczej o niespodziankach typu: przypalony sos na kolację we dwoje czy nie do końca trafiony prezent.

Bolesna rocznica ślubu

Rzeczywistość przerosła jednak wyjątkowo przewrotnie wyobraźnię piosenkarki. Tegoroczna rocznica ślubu pani Natalii z Michałem Dąbrówką (41) okazała się wyjątkowo bolesna.

Kilka dni przed tak ważną datą gwiazda z mężem i dziećmi: Jasiem (12) i Anulą (7) wybrali się na planowany od dawna wyjazd na narty.

Mąż wokalistki miał wypadek

Wszyscy doskonale bawili się przez pierwsze dni. Aż któregoś ranka mąż wokalistki niefortunnie zjechał ze stoku. Upadł i złamał sobie bark. Pani Natalia odwiozła męża do szpitala. Niestety, trzeba było założyć gips na prawą rękę. Dla muzyka, który utrzymuje się z gry na perkusji to dramat. Po wypadku mąż pani Natalii został unieruchomiony na kilka dni w domu. A artystka z bólem serca musiała odwołać koncert, jaki mieli zagrać 14 lutego w Rybniku. Pani Natalia zamieniła się w pielęgniarkę, czule opiekując się chorym małżonkiem.

Rocznicę ślubu spędzili skromnie w swoim domu. Obiecali sobie jednak, że następną, już za rok, będą obchodzić w szampańskich nastrojach i bez kontuzji. A ta trzynasta rocznica? Cóż, pech ma swoje prawa.

IK

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Nie jest tajemnicą, że już oszaleli na punkcie dziecka, które przyjdzie na świat w kwietniu tego roku. Robert Lewandowski (28) zastanawia się, jak pogodzić opiekę nad maleństwem z karierą piłkarską... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.