Reklama
  • Środa, 8 marca 2017 (15:00)

    Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak. Szukają harmonii

Są razem od roku. Chcą, aby ich uczucie okazało się trwałe. Zaklinają więc los, stosując tajemnicze zalecenia kabały...

Reklama

Gdy Mikołaj Krawczyk (35) przychodzi na plan „Barw szczęścia”, zmienia swoje prywatne ubrania na garderobę, jaką nosi grany przez niego bohater – prawnik Oliwier Jakubczyk. Aktor nie zdejmuje jednak nigdy jednego osobistego drobiazgu – czerwonej wełnianej nitki, zawiązanej wokół nadgarstka...

Panie kostiumolożki starają się, by nietypowa ozdoba gwiazdora nie była widoczna na ekranie. – Mikołaj zainteresował się ostatnio kabałą, żydowską filozofią mistyczną, zakładającą, że cały wszechświat połączony jest energią, a czerwona nić, zwana też nicią Racheli, chronić ma przed złem, symbolizowanym przez tzw. „złe oko” – wyjaśnia „Na żywo” znajoma aktora.

Jak udało się nam dowiedzieć, taki sam amulet nosi także ukochana Mikołaja – Sylwia Jusz czak (39). To ona pierwsza zaczęła zgłębiać tajniki kabały i następnie przekazała swoją wiedzę partnerowi. – Czerwona nitka ma pomagać w wielu kwestiach, np. w utrzymaniu duchowej harmonii – zdradza osoba z otoczenia pary.

– Oboje uznali, że na tym najbardziej im dziś zależy. By ocalić miłość i harmonię w życiu, gotowi są chwytać się nawet niekonwencjonalnych sposobów. Wierzą, że praktykowanie kabały z pewnością im w tym nie zaszkodzi – kwituje nasz informator.

Przesądy czy praca nad związkiem?

Wśród gwiazd polskiego show-biznesu wyznawców kabały nie brakuje. Modzie na noszenie czerwonej nitki swego czasu nie oparły się m.in. Kayah i Maryla Rodowicz. Sylwia i Mikołaj nie są więc osamotnieni w swoich zapatrywaniach.

– Wiara w kabałę to tylko jedna z dróg doskonalenia się i pracy nad sobą – mówi znajomy aktora. – Mikołaj jest już dojrzałym mężczyzną i wie, że nad związkiem trzeba bezustannie pracować – dodaje. W „Na żywo” wielokrotnie pisaliśmy już, że miłość do Sylwii bardzo pozytywnie wpłynęła na życie aktora. Ukochana wniosła do niego wiele harmonii.

Dzięki jej mądrym radom w końcu poukładał swoje relacje z Anetą Zając, matką jego synów, a także pogodził się z rodzicami, którzy nie akceptowali jego związku z Agnieszką Włodarczyk. Nie potrafili pogodzić się z tym, że dla niej porzucił matkę ich ukochanych wnuków. Juszczak ma także świetny kontakt z Anetą. Była i obecna partnerka Krawczyka zamiast walczyć ze sobą, zdołały się zaprzyjaźnić.

– Po dwóch rozwodach i z dwójką dzieci Sylwia nauczyła się radzić sobie z negatywnymi emocjami. Tę wiedzę i doświadczenie przekazuje Mikołajowi. Jest dla niego prawdziwą nauczycielką życia – twierdzi osoba z ich otoczenia.

Szczęśliwy związek aktorskiej pary wydaje się bardzo dojrzały. Kto wie, może zakochani wkrótce zamienią czerwone nitki na obrączki?

Ola Barska

Na żywo

Zobacz również

  • Nie jest tajemnicą, że już oszaleli na punkcie dziecka, które przyjdzie na świat w kwietniu tego roku. Robert Lewandowski (28) zastanawia się, jak pogodzić opiekę nad maleństwem z karierą piłkarską... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.