Reklama
  • Piątek, 15 lutego 2013 (09:16)

    Małżeńskie plany gwiazd seriali

Z okazji święta zakochanych podglądamy, jakie małżeńskie plany mają serialowe gwiazdy. Kto już wkrótce weźmie ślub, a kto jeszcze się waha? Sprawdźcie!

Zdjęcie

/Bulls Press Sp.z o.o.
/Bulls Press Sp.z o.o.

Czas walentynek to dobra okazja do wyznawania miłości. Jednak najważniejsze deklaracje uczuć jeszcze przed nimi! Sakramentalne „tak” powie w tym roku kilku naszych serialowych ulubieńców.

Plotki o ślubie Jesse’ego Metcalfe’a (Johna z „Gotowych na wszystko”) pojawiają się regularnie od czasu, gdy oświadczył się Carze Santanie.

Reklama

Pogłoski o sylwestrowym ślubie okazały się mocno przesadzone. Aktualnym terminem obstawianym przez media jest właśnie dzień zakochanych.

Paryskie zaręczyny

Matt Lanter, gorący przystojniak grający w serialu „90210” bawidamka Liama Courta, zdecydował poprosić o rękę swoją drugą połówkę. Angela Stacy, która spotyka się z aktorem od czterech lat, była wniebowzięta, gdyż ukochany przygotował bardzo romantyczną scenerię.

Podczas ich czerwcowej wyprawy do Paryża padł na kolana i wręczył jej pierścionek z 4-karatowym diamentem. Teraz zajmuje się przygotowaniami do jesiennej ceremonii zaślubin.

Jak sam przyznaje: – Nie spodziewałem się, jak dużo spraw trzeba ustalić, aby móc wziąć ślub. Muzyka, kwiaty, sala... Jednak liczy się dobra zabawa. W końcu robisz to raz w życiu! – dodaje ze śmiechem.

Fanka hokeja

Kanadyjska aktorka Elisha Cuthbert, znana z serialu „Happy Endings”, od lat gustuje w hokeistach. Po zakończeniu poprzedniego związku z Seanem Avery, związała się z zawodnikiem reprezentacji Kanady Dionem Phaneufem.

Sportowiec oświadczył się jej w restauracji New Glasgow Lobster. Elisha dokładnie planuje swój najważniejszy dzień w życiu.

– Każdy kolejny etap przygotowań ekscytuje mnie bardziej, niż sam ślub! – przyznaje. Wszystkiego ma zamiar dopilnować osobiście. Oby tylko znalazła czas na nakręcenie dalszych losów Alex Kerkovich.

nhl

Zdjęcie

Matt Lanter W przeciwieństwie do swojej serialowej postaci, poważniej traktuje związki i woli długoterminowe zobowiązania. /Bulls Press Sp.z o.o.
Matt Lanter W przeciwieństwie do swojej serialowej postaci, poważniej traktuje związki i woli długoterminowe zobowiązania.
/Bulls Press Sp.z o.o.
Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.