Reklama
  • Środa, 1 marca 2017 (13:00)

    Maja Sablewska. Przyjacielska randka z byłym ukochanym…

Związek Mai Sablewskiej (36) i muzyka Wojtka Mazolewskiego (40) jest trochę niczym bumerang. Niby oboje się od siebie oddalają, rozstają, by po pewnym czasie ponownie do siebie wrócić. Nigdy zresztą nie ukrywali, że ich miłość nie należy do tych najłatwiejszych. Dlatego, gdy jeszcze byli parą, bywało pomiędzy nimi gwałtownie.

Oficjalnie parą nie są już jednak od pół roku, ale w okolicach świąt Bożego Narodzenia znowu można było ich zobaczyć razem! Teraz pojawili się w jednej z warszawskich restauracji. Przy butelce dobrego wina spędzili miłe popołudnie. I wcale nie było widać, że wspólna rozmowa sprawia im kłopot.

Reklama

Wręcz przeciwnie, niczym para dobrze znających się osób długo ze sobą konwersowali. W ich spotkaniu było coś z przyjacielskiego spotkania. Kto wie, jakie zmiany przyniesie dla nich nowy rok?

MA

Życie na gorąco

Zobacz również

  • O dkąd w styczniu ubiegłego roku na świat przyszła Laura, w dotychczasowym apartamencie dziennikarza zrobiło się trochę ciasno. Dlatego Karolina Ferenstein-Kraśko (41) i Piotr Kraśko (46)... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.