Reklama
  • Piątek, 31 stycznia 2014 (10:05)

    Magdalena Kuta i Laura Łącz: Razem kochały jednego mężczyznę

Magdalena Kuta (56) jest aktorką z dużym dorobkiem. Panowie pamiętają ją jako jedną z bohaterek Seksmisji, a panie zazdroszczą jej nienagannej figury. Największą popularność przyniósł jej serial Ranczo, gdzie gra lubianą Lodzię Paciorek.

Reklama

– Zaczęło się od epizodów w pierwszej serii. Muszę przyznać, od początku zafascynowała mnie ta rola. Widać fascynacja była obopólna, bo twórcy zdecydowali się rozbudowywać ją w kolejnych częściach. Nic lepszego nie mogło mi się przytrafić! – wyznaje aktorka.

Pani Magdalena jest dość tajemnicza i o swoim życiu prywatnym opowiada niewiele.

– Poza pracą, moim życiem od paru lat jest cudowna parka: 3,5-letni Anatol i 1,5-roczna Różyczka, czyli moje wnuki! Słyszałam, że bycie babcią stanowi najwspanialsze z przeżyć, jakich można doświadczyć, jednak nie potrafiłam tego zrozumieć. Dzisiaj już to potrafię – mówi. Ale, jak się okazuje, w biografii tej aktorki są zaskakujące ciekawostki.

Były przed laty… szwagierkami!

Rewia odkryła, jakie związki łączą ją z inną aktorką, Laurą Łącz. Swego czasu połączyła je miłość do tego samego mężczyzny! Panie były przed laty… szwagierkami! Magdalena Kuta jest siostrą pierwszego męża pani Laury, Dominika Kuty (62).

– Wyszłam za mąż, mając 18 lat – opowiadała Laura Łącz. – Zakochałam się w chłopaku o 2 lata starszym. Grał na flecie na Starówce. Uciekł z domu i w ten sposób zarabiał na życie. Była z niego zdolna bestia, bo po odejściu z Czerwonych Gitar Krzysztofa Klenczona dołączył do zespołu.

Był jej wielką, młodzieńczą miłością

Ku rozpaczy rodziców, którzy nawet nie przyszli na ślub własnej córki, pani Laura wprowadziła się w dniu ślubu z jedną walizką do hotelu Warszawa, gdzie zespół wynajmował pokoje. Potem wynajęła z mężem mieszkanie. Wkrótce jednak muzyk został wyrzucony z zespołu, ponieważ był bardzo niepokorny.

– Utrzymywałam nas z mojej skromnej pensji teatralnej. Nie skarżyłam się jednak nikomu, bo był moją wielką, młodzieńczą miłością. Byliśmy razem przez 10 lat. Nigdy nie wyprę się tego uczucia, bo było ogromne i wspaniałe – zapewnia aktorka.

Nawet po rozwodzie Laura Łącz o pierwszym mężu i o swojej byłej szwagierce wypowiada się niezwykle ciepło.

– Dominik zawsze ma szczególne miejsce w moim sercu, a Magdalena to wyjątkowo uzdolniona aktorka. Cieszę się, że ma teraz taki dobry czas – wyznaje Rewii.

MP

Więcej na temat:Laura | Laura Łącz | Kuty | Panie | Pani | Ranczo

Zobacz również

  • O dkąd w styczniu ubiegłego roku na świat przyszła Laura, w dotychczasowym apartamencie dziennikarza zrobiło się trochę ciasno. Dlatego Karolina Ferenstein-Kraśko (41) i Piotr Kraśko (46)... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.