Reklama
  • Środa, 8 marca 2017 (13:05)

    Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Jak między nimi jest?

Reklama

Słońce, palmy, gorący piasek i błogie lenistwo! Tak właśnie Magdalena Boczarska (38) i Mateusz Banasiuk (31) spędzali święta Bożego Narodzenia i sylwestra.

Choć są parą od 2014 roku i nie ukrywają swojego związku, niezwykle rzadko chwalą się wspólnymi zdjęciami. Nieraz mówiło się także o kryzysach w ich związku, najczęściej wspominając różnicę wieku. Poza tym każde z nich prowadzi inny tryb życia.

Aktor lubi imprezować, a jego partnerka te czasy ma już za sobą. Ona chciałaby się już wreszcie ustatkować i mieć dzieci, a on jeszcze o tym nie myśli…

Niedługo po tym, jak zaczęli się spotykać, pojawiły się plotki o wiele cięższego kalibru. Zarzucano w nich panu Mateuszowi, że jego związek na dobre się jeszcze nie zaczął, a on już zdążył się zainteresować piękną partnerką w Tańcu z gwiazdami Hanną Żudziewicz (25). Potem pojawiły się głosy, że aktor, który w serialu Pierwsza miłość gra Radka, spotyka się z koleżanką z planu, wcielającą się w Jowitę Joanną Opozdą (28).

Co jakiś czas słychać o kolejnym kryzysie w związku Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka, ale mimo to para ma się dobrze. Zakochani spędzili wspaniałe wakacje w Tajlandii, a ich wspólne zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że nadal są w sobie zakochani!

KG

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.