Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:00)

    Kuba Wojewódzki. Zostanie ojcem?

Czyżby dziennikarz cieszył się z porażki, jaką jego ukochana poniosła w show-biznesie, bowiem... było to częścią jego planu?

Gdy jego ukochana, modelka Renata Kaczoruk (30) zgłosiła się do telewizyjnego show Azja Express w TVN, Kuba Wojewódzki (53) mocno trzymał kciuki za jej karierę. Później, gdy Kaczoruk swoją postawą zraziła do siebie pozostałych uczestników programu oraz telewidzów, gwiazdor TVN z zaangażowaniem bronił swej partnerki przed krytyką w mediach oraz atakami w internecie. Na wiele to się jednak nie zdało: łatka wyniosłej, lekceważącej wszelkie zasady i opryskliwej „Żenulki” przylgnęła do niej na dobre.

Reklama

Modelka długo robiła dobrą minę do złej gry, aż wreszcie oświadczyła, że ma dość show-biznesu i musi się od niego odciąć. Czy Kuba Wojewódzki uznał to za porażkę? Niekoniecznie. Jak podejrzewa zaprzyjaźniona z nim osoba, showman mógł w ten sposób realizować chytry plan.

– Musiał wiedzieć, że kamera obnaży trudny charakter Renaty i zaleje ją fala nienawiści – twierdzi nasz informator. – Może o to mu chodziło: zniechęcić ją do show-biznesu. Teraz będzie mu łatwiej namówić ją na dziecko. Ostatnie tygodnie para spędza w Brazylii. Czy wrócą już we troje?

Joanna Bondowska

Twoje Imperium

Zobacz również

  • O ukochanej mówi, że jest piękna, mądra i dobro rodziny stawia na pierwszym miejscu. Teraz aktor mocno trzyma kciuki za jej nowe plany. więcej

Wasze komentarze: 2,

przeczytane przez: 32 945 osób Dodaj komentarz
cool

~cool -

A po co ciepłemu dziecko?

cool

~cool -

A po co ciepłemu dziecko?