Reklama
  • Środa, 1 marca 2017 (08:00)

    Krzysztof Kiersznowski. Czy wróci do pięknej brunetki?

Reklama

Popularny aktor drugoplanowy, najbardziej znany jako Nuta z „Vabanku”, grał m. in. w „Kilerze” i „Drogówce”. Występował też w serialach („Barwy szczęścia”, „ Samo życie”, „Blondynka”).

Po studiach, które ukończył pod koniec lat 70., wyjechał do Francji, gdzie przez wiele lat mieszkał z francuską żoną o imieniu Martine. Z tego związku (rozwód pod koniec lat. 90.) ma dwoje dorosłych dzieci. Krzysztof Kiersznowski (66 l.) niechętnie mówi o swoim życiu uczuciowym. W jednym z wywiadów przyznał tylko, że „zdarzyło mu się w życiu kilka razy zakochać”.

W 2015 roku zaczął się pojawiać publicznie z młodszą o 33 lata, początkującą aktorką o imieniu Katarzyna. Wydawało się, że poza sobą świata nie widzą... Ale nagle rozstali się.

– Prawda jest taka, że nie jesteśmy w stanie określić jednoznacznie, komu z kim będzie dobrze – tłumaczył aktor w wywiadzie. Jedynym jego towarzyszem w samotności stał się ukochany pies Kuba, rasy shih tzu. Pan Krzysztof nawet się zastanawiał, czy nie sprawić sobie drugiego, większego czworonoga...

Ale jesienią ub. roku aktor znów zaczął się pokazywać z piękną Katarzyną. Zjedli wspólnie obiad w ulubionym lokalu, potem razem odjechali... Czy znów będą razem wyprowadzać psa na spacer?

Relaks

Zobacz również

  • Nie jest tajemnicą, że już oszaleli na punkcie dziecka, które przyjdzie na świat w kwietniu tego roku. Robert Lewandowski (28) zastanawia się, jak pogodzić opiekę nad maleństwem z karierą piłkarską... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.