Reklama
  • Środa, 1 marca 2017 (09:05)

    Krystian Wieczorek. Ojcowskie plany muszą poczekać?

Odkąd został mężem Marii, marzy o powiększeniu rodziny. Chciałby już kupować prezenty dla upragnionej latorośli. Ale jego żona ma głowę zaprzątniętą innymi sprawami.

Reklama

Gdy jego żona Maria Szafirska (24) straciła pracę w serialu „M jak miłość”, na planie którego się poznali, Krystian Wieczorek (41) pocieszał ukochaną. Wiedział, że zrezygnowanie przez scenarzystów z postaci,w której stworzenie włożyła tyle serca, było dla niej ciosem. – Zapewniał Marysię, że na pewno znów uśmiechnie się do niej szczęście i otrzyma nową zawodową propozycję – zdradza „Na żywo” znajomy aktora.

– W głębi duszy liczył jednak, że ukochana, która chcąc nie chcąc, zwolni tempo życia, pomyśli teraz o spełnieniu jego największego marzenia – powiększeniu rodziny – twierdzi nasz informator. Aktor nie ukrywa, że zostanie ojcem to dla niego priorytet. – Planuję zakup małych nart i zestaw ciuchów dla małego biegacza – mówił radośnie kilka miesięcy temu.

Jednak, jak udało się nam dowiedzieć, jego tacierzyńskie plany nie spełnią się tak szybko jak zakła- dał. – Maria właśnie dołączyła do obsady serialu „Pierwsza miłość” – twierdzi pracownik Polsatu. Nowa rola to dla młodziutkiej aktorki wielkie wyzwanie.

– Jest przejęta i razem z Krystianem pilnie ćwiczy swoje kwestie – zdradza osoba z otoczenia pary. Czy Marii uda się połączyć pracę z planami powiększenia rodziny? Jej małżonek bardzo na to liczy...

Na żywo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.