Reklama
  • Czwartek, 2 marca 2017 (14:00)

    Jude Law. Znowu zakochany

Od lat łamie serca kobietom. Każda kolejna partnerka Jude’a Law (44) wie, że za chwilę wyleje morze łez, ale mimo to nie może mu się oprzeć.

Płakała Sadie Frost – jedyna, jak dotąd żona – którą zostawił z trójką dzieci. Rozpaczała Scarlett Johansson, lamentowała Sophie Monk (piosenkarka). Sienna Miller do dziś dostaje wysypki na jego wspomnienie. Zranił ją wyjątkowo – zerwał zaręczyny, ponownie poprosił o rękę, by ostatecznie zdradzić z nianią córki.

Reklama

Jego błękitnym oczom nie oparła się też kolejna aktorka Lindsay Lohan i Samantha Burke – dla odmiany modelka – która w 2009 r. urodziła mu córkę Sophie. Panie po rozstaniu pochlipały sobie trochę, ale mówiły, że Jude, na tle innych panów i tak jest słodki.

Szczęśliwy jak nigdy dotąd

Niewykluczone, że właśnie ta opinia dotarła do uszu aktualnej wybranki aktora – Phillipy Coan (30). Bo z pewnością nie do piosenkarki Catherine Harding (24) – przedostatniej zdobyczy Jude’a, która w marcu 2015 urodziła mu córkę, ale to nie był wystarczający powód, by z nią pozostał. Jak zawsze, porzucił „swoje dziewczyny”...

Od czerwca 2015 r. spotyka się z Phillipą Coan. Phillipa to idealna partnerka dla niestałego w uczuciach Law. Coan jest doktorem psychologii.

Jej profesja skłania, by człowieka nie oceniać, ale zrozumieć. I widzieć w nim dobre, a nie złe cechy charakteru. W czasie świąt zakochani z 14-letnim synem aktora – Rudym wybrali się na lodowisko w nowojorskim Central Parku.

Wcześniej zjedli obiad w rosyjskiej restauracji. Cała trójka bawiła się świetnie. Podobno tym razem Law jest „naprawdę zakochany”. – Obym tylko niczego, tym razem, nie zepsuł – zwierzył się przyjaciołom.

AP

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Roześmiany, długowłosy blondyn w serialu „2XL”. Przystojny brodacz w „W spirali”. Z charakterystycznym irokezem na łysej głowie w „Pitbullu...” Brodacz, ale grzeczny, w „Po prostu przyjaźń”,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.