Reklama
  • Wtorek, 28 lutego 2017 (14:05)

    Irina Shayk i Bradley Cooper będą rodzicami

Słynny aktor i rosyjska modelka oczekują narodzin pierwszego dziecka. Zakochana para już się zaręczyła. Możliwe też, że w święta wzięli ślub.

W maju sławna rosyjska modelka Irina Shayk (30), była narzeczona gwiazdora futbolu Cristiana Ronalda, urodzi dziecko rozchwytywanemu hollywoodzkiemu aktorowi Bradleyowi Cooperowi (41).

Reklama

Wprawdzie nie potwierdzili oficjalnie, że zostaną rodzicami, ale ich znajomi nie mają co do tego wątpliwości. Rosjanka ma wyraźnie zaokrąglony brzuch, co było widoczne podczas grudniowego pokazu kolekcji bielizny domu mody Victoria’s Secret.

Shayk kroczyła po wybiegu w bieliźnie, dyskretnie zasłaniając brzuch frędzlowatym wdziankiem. Wyszło także na jaw, że Bradley Coo per oświadczył się pięknej Rosjance i został przyjęty. Poprosił modelkę o rękę spontanicznie, gdy powiedziała mu, że spodziewa się dziecka.

Irina Shayk jest już w czwartym miesiącu ciąży. Przyszli rodzice znają płeć dziecka, ale nie chcą jej ujawnić. Poprosili też swych przyjaciół o zachowanie dyskrecji w tej sprawie. Dalej jest jeszcze ciekawiej!

Na święta para zaprosiła wąskie grono bliskich i przyjaciół na egzotyczne wakacje w tropiki. Jeszcze nie wiadomo, czy celem wyjazdu było wspólne świętowanie, czy może modelka i hollywoodzki gwiazdor wzięli ślub...

Twoje Imperium

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.