Reklama
  • Czwartek, 2 marca 2017 (14:00)

    Ewa Kasprzyk. To wygląda na miłość!

Na samolot katarskich linii lotniczych odlatujący z warszawskiego Okęcia po południu 2 stycznia Ewa Kasprzyk (60) z córką Małgorzatą Bernatowicz przyjechały odpowiednio wcześniej. Nie musiały się spieszyć, by zdążyć na odprawę. Miały więc sporo czasu, by pożegnać się z odprowadzającym je mężczyzną. Pożegnanie aktorki i jej towarzysza było czułe.

Ewa Kasprzyk przyzwyczaiła nas, że pojawia się z różnymi panami, przeważnie znacznie od niej młodszymi. Ale to nie jest ten przypadek. Z nową znajomością aktorka się nie afiszuje. Można odnieść wrażenie, że zależy jej na dyskrecji. Wygląda więc na to, że Ewa Kasprzyk jest zakochana! Kim jest ten, dla którego jej serce mocniej zabiło?

Wymowne zdjęcie na jej Facebooku

Reklama

Jak udało nam się dowiedzieć, znajomy Ewy Kasprzyk to pan Marcin. Człowiek wielu pasji, talentów: metaloplastyk, żeglarz, producent broni białej (wykonanie jednej szabli trwa wiele miesięcy), gitarzysta, instruktor narciarski oraz... delfinoterapeuta.

„To jedna z form animaloterapii, która polega na bliskim kontakcie pacjenta z delfinem. Stosuje się ją m.in. u dzieci cierpiących na autyzm, mózgowe porażenie dziecięce oraz zespół Downa” – czytamy na stronie fundacji Dobra Wioska, z którą związany jest pan Marcin.

Turnusy terapeutyczne organizowane są w delfinariach na Ukrainie, w Turcji oraz w Dubaju. W związku z tym sporo czasu Marcin spędza poza Polską. Na pierwszy ślad tej znajomości natrafiamy na facebookowym profilu aktorki.

Kilka miesięcy temu pochwaliła się zdjęciem pana Marcina podczas pracy z pacjentem i delfinem w aquaparku Adaland na Riwierze Tureckiej. Już wtedy musieli zbliżyć się do siebie. W październiku widziano ich na wieczornym seansie filmowym.

– Wierzę w to, że miłość może naprawdę przetrwać wszystko – mówi Ewa Kasprzyk w wywiadach. Jednak ze swoich miłości nie zwierza się publicznie. Minęło 15 lat, od kiedy z córką Małgorzatą przeprowadziły się z Gdyni do Warszawy.

W Trójmieście został mąż aktorki, Jerzy Bernatowicz. Inżynier budowy okrętów, nie mógł mieszkać w Warszawie. A z czasem okazało się, że także nie chciał. Z kolei Ewie Kasprzyk bardzo zależało na powrocie do aktorstwa.

– Wiedziałam, że nie chcę zajmować się tylko sprawami mojego męża: towarzyszyć mu podczas służbowych kolacji, prasować koszul, prowadzić dom czy wychowywać dziecko – opowiadała aktorka.

Matka i córka wspierają się wzajemnie

Córka przyzwyczaiła się, że rodzice żyją osobno. Przez lata walczyła z depresją i dużą nadwagą. Długo szukała swego miejsca w życiu. I chyba nadal go szuka. Ewa Kasprzyk zabierała córkę do Tajlandii, gdzie uprawiały boks pod okiem terenera.

Małgorzata zmieniała kierunki studiów (skończyła anglistykę), w końcu zdecydowała się na śpiewanie. Była wokalistką w zespole MashMish, który od 2009 r. tworzyła z pianistą Marcinem Kuczewskim. Jednak od pewnego czasu nie pracują już razem. Mama i córka bardzo się wspierają. Kiedy pani Małgorzata odpadła z telewizyjnego show „The Voice of Poland”, mama broniła jej jak lwica.

– Moja córka została w programie przedstawiona w taki sposób, by Edyta Górniak mogła poprawić sobie wizerunek! – mówiła. Z kolei córka kibicowała mamie, kiedy ta występowała w polsatowskim „Tańcu z Gwiazdami”.

Ewa Kasprzyk nie doszła do finału. Odpadła w 9. odcinku, ale zyskała sympatię m.in. za odwagę pokazywania się w krótkich, seksownych strojach. Ewa Kasprzyk od kilku lat początek nowego roku wita daleko od Polski. Może dlatego, że 1 stycznia obchodzi urodziny? Wygląda jednak na to, że ostatniego sylwestra spędziła nie tylko z córką, ale także z ważnym dla niej mężczyzną. Jak dalej potoczy się ta znajomość?

KP

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Roześmiany, długowłosy blondyn w serialu „2XL”. Przystojny brodacz w „W spirali”. Z charakterystycznym irokezem na łysej głowie w „Pitbullu...” Brodacz, ale grzeczny, w „Po prostu przyjaźń”,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.