Reklama
  • Środa, 2 marca 2016 (13:06)

    Dorota Wellman. 28 lat razem

Zaskakujące wyznanie znanej dziennikarki.

Reklama

Rzadko która para w świecie show-biznesu może pochwalić się tak długim stażem. Dorota i Krzysztof Wellman są już ze sobą 28 lat. Jednak jak to bywa w związkach, nie zawsze relacje w małżeństwie układają się różowo. Dziennikarka zwierzyła się, że czasem myśli, jak pozbyć się męża.

Recepta na związek

Pani Dorota jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizji śniadaniowej. Krótka fryzura i cięty język. Potrafi postawić na nogi nawet największego śpiocha. I o ile nie szczędzi widzom ciekawostek, o swoim życiu prywatnym mówi bardzo niewiele.

Jednak ostatnio zdobyła się na odwagę i skomentowała jak powinien wyglądać związek. – Druga osoba sprawdza się, gdy mamy kryzys, gorsze dni – tłumaczyła.

Zupa ze sromotników

Jednak czasem i partner potrafi doprowadzić do czerwoności. – Z czasem tyle nienawiści się w nas zbiera, że chciałoby się zabić tę drugą osobę. Czasem zresztą mam taką ochotę.

Kiedy mąż mnie wkurza, obmyślam precyzyjny plan jego bolesnej i męczącej śmierci. Myślę o zupie grzybowej ze sromotników, o kawie z trucizną – wyliczała. – A potem mi to przechodzi – dodała z uśmiechem.

Marta Podbielska

Takie jest życie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.