Reklama
  • Wtorek, 28 lutego 2017 (14:05)

    Dominika Gwit zakochana w Wojciechu Dunaszewskim

Serialowa gwiazda już nie jest singielką. Wiemy, z kim przywitała Nowy Rok!

Dominika Gwit, znana m.in. z serialu Przepis na życie, jeszcze pół roku temu zarzekała się, że dobrze jej samej i nie będzie szukać miłości na siłę. Ale zanim się obejrzała, miłość dopadła ją sama.

Reklama

28-letnia aktorka rozkwita przy montażyście filmowym Wojciechu Dunaszewskim. Niedawno spędzili spóźnione wakacje nad Bałtykiem, odwiedzając przy okazji mieszkającą w Mostach koło Gdyni rodzinę aktorki. Jak słyszeliśmy, jej matka Hanna Gwit jest zachwycona nowym mężczyzną u boku córki.

Przypomnijmy, że Dominika Gwit stoczyła walkę z nadwagą. Pod czujnym okiem dietetyka i lekarza zrzuciła aż pięćdziesiąt kilogramów. Niestety, efekt jo-jo zniweczył jej wysiłki.

Aktorka napisała książkę o odchudzaniu. Ale dziś, gdy jest zakochana, nie zależy jej już tak na idealnej sylwetce jak w czasach, gdy była singielką.

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Nie jest tajemnicą, że już oszaleli na punkcie dziecka, które przyjdzie na świat w kwietniu tego roku. Robert Lewandowski (28) zastanawia się, jak pogodzić opiekę nad maleństwem z karierą piłkarską... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.