Reklama
  • Poniedziałek, 20 marca 2017 (08:05)

    Borys Szyc. Poważne plany małżeńskie?

Jeszcze nie – odpowiada Borys Szyc na pytanie, czy jego partnerka Justyna Nagłowska nosi już jego nazwisko. Wydaje się jednak, że aktor, który w tym roku będzie obchodził 39. urodziny, jest bliżej decyzji o ślubie niż kiedykolwiek wcześniej. Mija dwa lata, od kiedy nie pije.

– Jestem trzeźwym alkoholikiem, bo to jest choroba, którą ma się do końca życia – mówi otwarcie w rozmowie z Małgorzatą Domagalik. Uporządkował wiele spraw w życiu: relację z 12-letnią córką Sonią, ojcem, który opuścił rodzinę, kiedy Borys był dzieckiem. Wreszcie jest dorosły! Z Justyną Nagłowską jest związany od mniej więcej dwóch lat. Ale byli już parą 15 lat temu!

Reklama

Poznali się kiedy Borys Szyc grał z Krystyną Jandą w Teatrze Telewizji (pani Justyna była asystentką aktorki). Potem ich drogi się rozeszły. Justyna Nagłowska wyszła za mąż, urodziła dwoje dzieci, rozwiodła się. Borys Szyc doczekał się córki i zrobił spektakularną karierę. Pani Justyna była przy nim, kiedy podjął najtrudniejszą decyzję o życiu w trzeźwości. Czy zdecydują się iść wspólnie przez życie jako małżeństwo?

AL

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Roześmiany, długowłosy blondyn w serialu „2XL”. Przystojny brodacz w „W spirali”. Z charakterystycznym irokezem na łysej głowie w „Pitbullu...” Brodacz, ale grzeczny, w „Po prostu przyjaźń”,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.