Reklama
  • Poniedziałek, 6 marca 2017 (08:00)

    Barbara Kurdej-Szatan. Kocha i potrafi to udowodnić

We własne studio nagrań zainwestowała nie dla zysku, ale dla satysfakcji męża, by poczuł się spełniony.

Dawno przestała już być anonimową blondynką, która uśmiecha się do kamery w reklamie operatora sieci komórkowej. Barbarę Kurdej-Szatan (31) zna dziś cała Polska. Aktorka triumfuje w plebiscytach popularności. Dowodem są dwie statuetki Telekamery.

Reklama

– Nie ma co się upajać sukcesem, bo on nie trwa wiecznie. Teraz mam dużo pracy, ale za moment mogę jej mieć mało albo wcale – deklaruje gwiazda.

Jej mąż Rafał zaczynał w tym samym czasie, ale nie miał już tyle szczęścia.

Los bywa przewrotny i nie do końca sprawiedliwy, o czym aktorka miała okazję się przekonać. Jej mąż Rafał Szatan (28) miał wszystkie atuty, by stać się jednym z najlepszych polskich wokalistów. Wygrywał ogólnopolskie i międzynarodowe festiwale, dostał się na wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, zatrudniano go do głównych ról w musicalach. Jednak nigdy nie udało mu się dorównać popularnością żonie. W ich związku to ona zrobiła karierę.

Z miłości do żony i rodziny, Rafał odsunął się w cień. Znajomi mówili, że była to ich wspólna decyzja, by córeczka Hania, która w tym miesiącu kończy już 5 lat, zawsze mogła mieć przy sobie jedno z rodziców. Gdy pani Barbara dostała rolę w serialu „M jak miłość”, mąż przejął obowiązki domowe. Jednak pan Rafał jest zbyt ambitny, by zadowolić się na dłużej taką rolą i nie chcieć od życia nic więcej. W związku pojawiały się problemy i ciche dni. By uniknąć kryzysu, pan Rafał powrócił do marzeń o samorealizacji. Założył własne studio nagrań i zajął się produkcją muzyczną.

Studio działa już dwa lata, jednak w tej branży przebić się nie jest łatwo. Choć RS Studio uchodzi za profesjonalne i w internecie gromadzi dobre opinie, nadal trzeba do niego dokładać. Studiów nagrań w Warszawie jest sporo, a wraz z błyskawicznym rozwojem techniki ciągle wymagają one nowych inwestycji.

– Dla Basi sukces studia jest bardzo ważny. Bo to będzie sukces Rafała. To z myślą o nim chce dokładać pieniądze tak długo jak będzie trzeba. Pieniądze nie mają znaczenia.Nie podda się – mówi ich znajoma. – Liczy się tylko miłość – powiedziała kiedyś. Ale jej miłość nie kończy się na słownych deklaracjach.

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • O ukochanej mówi, że jest piękna, mądra i dobro rodziny stawia na pierwszym miejscu. Teraz aktor mocno trzyma kciuki za jej nowe plany. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.