Reklama
  • Poniedziałek, 6 marca 2017 (13:05)

    Barbara Kurdej-Szatan. Dokąd zabrała męża?

Gdy w Polsce nastała prawdziwa śnieżna zima, na Teneryfie, hiszpańskiej wyspie leżącej na Oceanie Atlantyckim, u północno-zachodnich wybrzeży Afryki, temperatura sięga 20 stopni. Wystarczy wsiąść do samolotu, by już po pięciu godzinach lotu móc zamienić zimową kurtkę na letnie ubranie.

Reklama

Na taki pomysł wpadła Barbara Kurdej-Szatan (31), która na początku stycznia zabrała na urlop męża Rafała Szatana (28) i córeczkę Hanię (4). Na zdjęciach, które aktorka zamieściła w internecie widać, że był to doskonały sposób, by „naładować baterie”. „Słońce i zabawa. Przesyłam dużo energii!”, podpisała fotografię znad hotelowego basenu.

Kłócą się, aż iskry lecą

Na co dzień popularna aktorka i jej mąż muzyk nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. Odkąd Basia wystąpiła w reklamie jednej z sieci telefonicznych, jej kariera rozwija się znakomicie. Gra w serialu „M jak miłość” i w teatrze. Jej ukochany odnosi spore sukcesy na rynku muzycznym. – Oboje cały czas pracujemy – wyznała w jednym z wywiadów aktorka.

W opiece nad córeczką pomagają zapracowanym małżonkom aż dwie nianie. Bywają tygodnie, że para widuje się rzadko. W ubiegłym roku pojawiły się nawet pogłoski, że ich relację trapi kryzys.

– Tej miłości nic nie zagraża – zapewnia „Na żywo” znajoma pary. – Choć czasem kłócą się, aż iskry lecą, kochają się tak mocno, jak kiedyś – kwituje. Rodzinny urlop w rajskim zakątku z pewnością jeszcze bardziej ich zbliży.

R. S.

Na żywo

Zobacz również

  • Kilka miesięcy temu jej małżeństwo przechodziło trudne chwile. Nie poddała się, bo dobro synów jest dla niej najważniejsze. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.