Reklama
  • Czwartek, 16 lutego 2017 (08:00)

    Anna i Robert Lewandowscy. Osobista kołysanka

Właśnie ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami. Gratulacje płyną do nich z różnych stron. Ale tych się nie spodziewali.

To zawsze było moim marzeniem, żeby kiedy moja żona będzie w ciąży, móc samemu to ogłosić – wyznał szczęśliwy Robert Lewandowski (28) tuż po meczu swojej drużyny z Atletico Madryt. To właśnie w jego trakcie, po tym jak strzelił przeciwnikowi gola, włożył piłkę pod koszulkę i zaczął ssać kciuk, oznajmiając światu, że on i jego żona Anna Lewandowska (28) zostaną rodzicami.

– Ten gol był dla Ani i dziecka, które nosi w brzuchu. Nie mogłem tego już dłużej ukrywać – cieszył się. Zaraz potem radosną nowinę potwierdziła przyszła mama. Nie chciała jednak zdradzić, czy oczekują dziewczynki, czy chłopca. – Wszystko w swoim czasie – napisała.

Reklama

Plotki, że żona piłkarza jest przy nadziei, pojawiały się już od pewnego czasu. Zwłaszcza że ich bliscy powtarzali, iż pragną, by zostali już rodzicami. Jednak małżonkowie długo, gdyż aż do piątego miesiąca ciąży, zdołali ukrywać ten fakt. Jak udało się dowiedzieć „Na żywo”, tylko przed fanami.

– Babcie wiedziały wcześniej, ale są zdyscyplinowane i nic nie wyjawiły – śmieje się w rozmowie z nami mama Roberta, Iwona Lewandowska. – Już jestem babcią, więc to dla mnie podwójne szczęście – dodaje.

Śpiewa dla najlepszych

Wieść o tym, że ich rodzina się powiększy, wywołała lawinę gratulacji nie tylko ze świata piłki. Wśród nich nie mogło zabraknąć ciepłego słowa od Zenona Martyniuka z grupy Akcent, którego utwory, jak „Przez twe oczy zielone” zagrzewały polską reprezentację przed Mistrzostwami Europy i teraz w trakcie eliminacji do Mistrzostw Świata.

– To wspaniała nowina. Życzę Ani i Robertowi wszystkiego najlepszego – mówi nam król disco polo. Teraz Zenek planuje nagrać dla napastnika piosenkę. – Śpiewałem już o Zbigniewie Bońku, teraz czas na Roberta, gdyż pisze się dla najlepszych – zdradza.

– Mam pomysł na słowa. Dopracowuję linię melodyczną – przyznaje. Robert będzie mógł ją nucić maleństwu.

Na żywo

Zobacz również

  • O dkąd w styczniu ubiegłego roku na świat przyszła Laura, w dotychczasowym apartamencie dziennikarza zrobiło się trochę ciasno. Dlatego Karolina Ferenstein-Kraśko (41) i Piotr Kraśko (46)... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.