Reklama
  • Czwartek, 9 marca 2017 (13:00)

    Anita Lipnicka. Dla męża zmieniła nazwisko?

Anita Lipnicka (41) od września zeszłego roku jest szczęśliwą żoną pochodzącego z Wielkiej Brytanii grafika, Marka Graya. Dopiero kilka dni temu zdradziła jednak, że przy okazji ślubu przyjęła nazwisko męża.

Podobno chciała w ten sposób podkreślić, jak wiele jest w stanie dla niego zrobić. Piosenkarka obawia się jednak, czy jako Anita Gray będzie rozpoznawalna i czy nie powinna nadal występować jako Lipnicka.

Reklama

– Mój mąż jest cudownym mężczyzną, cudownym facetem i dlatego postanowiłam go wyróżnić i zostać jego żoną – opowiadała piosenkarka niedawno w jednym z telewizyjnych wywiadów. – Nigdy w życiu nie wyobrażałam siebie w roli panny młodej. Na ślubie były dzieci, była rodzina, to była taka nasza ceremonia – dodawała.

Para poznała się rok temu, ale do ślubu ukrywali swój związek. Mark zrozumiał, że czuje coś do Anity, gdy stała się dla niego inspiracją w pracy. Stworzył wówczas jej portret. Gdy go zobaczyła, zrozumiała, że to nie będzie zwykła znajomość.

Rozstanie zbiegło się z chorobą

Wcześniej Anita przez 12 lat związana była z brytyjskim muzykiem Johnem Porterem. Przez lata tworzyli udany duet i w życiu prywatnym i na scenie. Wydali razem 4 płyty. Mają 11-letnią córkę Polę. Jednak kilka lat temu drogi Anity i Johna zaczęły się rozchodzić. Okazało się, że jednak więcej ich dzieli niż łączy. Największy kryzys w ich związku przypadł na bardzo trudny okres w życiu Anity.

Dowiedziała się wówczas, że cierpi na nowotwór ślinianki przyusznej. – Jestem gotowa odejść w każdej chwili – mówiła o swojej chorobie w jednym z wywiadów. Wówczas przekonała się, że nie może liczyć na wsparcie partnera.

Rozstali się w połowie 2015 roku. Nigdy nie zalegalizowali swojego związku, więc obyło się bez rozprawy sądowej. Nowe życie po rozstaniu Anita zaczęła od sprzedaży mieszkania, w którym mieszkała z Johnem Porterem.

Tym razem nie chciała już żyć „na kocią łapę”. Wzięła ślub. Podobno z mężem myślą też o dziecku. – Jestem szczęśliwa, jestem mężatką i jest mi dobrze – nie ukrywa swojego szczęścia piosenkarka.

MH

Życie na gorąco

Zobacz również

  • O ukochanej mówi, że jest piękna, mądra i dobro rodziny stawia na pierwszym miejscu. Teraz aktor mocno trzyma kciuki za jej nowe plany. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.