Reklama
  • Poniedziałek, 13 marca 2017 (13:00)

    Andrzej Grabowski. Rozwodu nie będzie?

Lód, jaki panował w jego relacjach z żoną, powoli topnieje. Zaczęli ze sobą spokojnie rozmawiać, w święta złożyli sobie życzenia.

Mija rok od kiedy Andrzej Grabowski (64) wyprowadził się z budowanego z żoną Anitą Kruszewską (46) pięknego domu pod Warszawą i zdecydował na samotne życie. Chociaż decyzja o zakończeniu związku długo dojrzewała i była przemyślana, jednak samo rozstanie przebiegało burzliwie.

Padły gorzkie słowa, z których wynikało, że oboje są rozczarowani wspólnym życiem, jednak winą za rozkład związku obarczano pana Andrzeja. Musiał odpierać zarzuty, że nie zajmował się żoną, gdy trafiła ona do szpitala na warszawskich Bielanach z diagnozą udaru mózgu.

Reklama

Aktor w rozmowie z nami zapewniał, że są to jedynie mijające się z prawdą pomówienia. Mimo to przylgnęła do niego etykietka, że w najtrudniejszym dla żony okresie nie stanął na wysokości zadania. Te oskarżenia dotknęły go do żywego, uniemożliwiając spokojną rozmowę z panią Anitą o tym, jak widzą swoją przyszłość.

Jesień upłynęła we wzajemnych żalach i pretensjach, które zapowiadały twardą batalię przy ustalaniu warunków czekającego ich, wydawałoby się nieuchronnie, rozwodu. Jednak końcówka roku nieoczekiwanie przyniosła sporą poprawę w ich trudnych relacjach. Pan Andrzej wyciągnął rękę, zapragnął dialogu. Nawiązał z żoną kontakt.

– Wygląda na to, że przestali wreszcie uważać się za wrogów i ze sobą walczyć. Święta Bożego Narodzenia Anita spędziła w domu z dwiema córkami, jednak Andrzej po raz pierwszy od dłuższego czasu przełamał lody i złożył jej serdeczne życzenia. Była tym mile zaskoczona – mówi nam znajomy pary. Pani Anita w rozmowie z nami potwierdziła jego słowa.

– To bardzo miłe ze strony Andrzeja. Jestem optymistką i wierzę, że ten rok będzie lepszy... – mówiła z nadzieją w głosie. Co państwu Grabowskim przyniesie przyszłość? Trudno jest dzisiaj prorokować.

Jeśli mimo wszystko ich drogi się rozejdą, jest szansa na porozumienie i pożegnanie się z klasą. Bo przecież oboje sobie na to zasłużyli.

AS

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • O dkąd w styczniu ubiegłego roku na świat przyszła Laura, w dotychczasowym apartamencie dziennikarza zrobiło się trochę ciasno. Dlatego Karolina Ferenstein-Kraśko (41) i Piotr Kraśko (46)... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.