Reklama
  • Poniedziałek, 6 marca 2017 (13:05)

    Agnieszka i Grzegorz Hyży. Wrócą we trójkę?

Kochani, przesyłam Wam pocztówkę z raju. Ładuję akumulatory energetyczne na 2017 rok. A Wam życzę dużo ciepła w te mroźne dni! – tymi słowami Agnieszka Hyży (31) pochwaliła się na Facebooku swoimi wakacjami, gdzie zamieściła zdjęcia cudownie zielonych palm i lazurowej wody.

Reklama

Dziennikarka i jej mąż Grzegorz Hyży (29) niezwykle dbają o swoją prywatność i tym razem także nie zdradzili, gdzie spędzają wolne chwile. Jedno jest pewne, że wreszcie mają czas na to, aby nacieszyć się swoją bliskością i odpocząć. A jest po czym nabierać sił, bo końcówkę roku mieli bardzo pracowitą. Nie tylko pod względem zawodowym.

Niedawno przeprowadzili się do luksusowego apartamentu na warszawskiej Woli, który kupili już latem zeszłego roku. Sporo czasu i energii zabrało im jego wykańczanie i urządzanie. Teraz, gdy wreszcie mają własny kąt, nic nie stoi na przeszkodzie, by pomyśleli o powiększeniu rodziny, o czym jak twierdzą ich znajomi, od dawna marzą.

Agnieszka ma już wprawdzie córkę Martę z pierwszego małżeństwa, a Grzegorz jest ojcem bliźniaków, ale wspólny maluszek jeszcze bardziej scementowałby ich udany i szczęśliwy związek. Czy z raju wrócą już we trójkę? Czas pokaże...

Na żywo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.