Reklama
 • Wtorek, 12 marca 2013 (13:07)

  Chce, żeby dwie naj- ważniejsze dla niego kobiety znalazły porozumienie pod jednym dachem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 12 marca 2013 (13:07)

  Ma dobrą pracę, wspaniałą żonę, więc do pełni szczęścia brakuje mu już tylko... dziecka! Michał Lesień (39) i jego małżonka, Dorota Głowacka (24) poważnie myślą o założeniu prawdziwej rodziny. – Coraz częściej, gdzieś z tyłu głowy, tłucze mu się pytanie: kiedy jest ten odpowiedni czas? Z rozczuleniem obserwuje małe dzieci, mówi o nich i komentuje pociechy znajomych – zdradził nam przyjaciel aktora. Zatem panie Michale – do dzieła!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 12 marca 2013 (13:07)

  Dziwny jest ten świat… To nie tylko tytuł przeboju Czesława Niemena, to także dobre podsumowanie ostatnich miesięcy życia Łukasza Nowickiego (40). Był to czas skandali i plotek związanych z jego rozstaniem z żoną Haliną Mlynkovą (36). Dla większości było to sporym zaskoczeniem. Uchodzili bowiem za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Niestety były to tylko pozory. Na szczęście otrzymali rozwód już podczas pierwszej rozprawy. Zależało im bowiem na tym, aby zakończenie ich

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 marca 2013 (09:28)

  Niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Ale wreszcie Krzysztof Kwiatkowski (27) uchylił nam rąbka tajemnicy. Pokazał światu dziewczynę! Pojawili się razem na premierze sztuki „Irydion”, w której pan Krzysztof gra główną rolę. Tajemnicza brunetka to Kinga Głuc. Para jest razem od roku. Poznali się w Krakowie. Jak udało nam się dowiedzieć, ukochana aktora jest studentką czwartego roku prawa na Uniwersytecie Jagielońskim.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 lutego 2013 (12:56)

  Miłosne rozterki nie są jej obce. Ale wygląda na to, że aktorka znowu jest szczęśliwa. Joanna Jabłczyńska (28) coraz częściej widywana jest w towarzystwie pewnego przystojnego bruneta.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 lutego 2013 (12:48)

  Tradycja jest dla niej bardzo ważna. Dlatego tak bardzo pragnie odzyskać rodzinny pałac.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 lutego 2013 (10:55)

  Każda kobieta marzy o tym, aby dostać pierścionek zaręczynowy od ukochanego. Do tego pragnie, aby to wydarzenie było jedyne w swoim rodzaju. Chciałaby je wspominać do końca życia i uśmiechać się za każdym razem, gdy spojrzy na pierścionek zaręczynowy. Katarzynie Tusk (26) to się udało!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 lutego 2013 (10:52)

  Nareszcie zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jolanta Fraszyńska (45) znowu jest zakochana. Co prawda ciężko przeżywała rozwód z Grzegorzem Kuczeriszką (51), ale na szczęście to wszystko ma już za sobą. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów przyznała nieśmiało: – Jestem zakochana. To nie jest tak, że nikt mnie nie chce, bo takie wpisy czytam na swój temat. Mam faceta i sama już nie odśnieżam wjazdu do garażu – zażartowała. Trzymamy kciuki za nową miłość!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 lutego 2013 (10:47)

  Jej związek uchodził za idealny. Ale ona dobrze wie, że nie ma ideałów. A nad każdym uczuciem trzeba pracować.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 lutego 2013 (10:27)

  Miłość potrafi zaskoczyć! Serce Doroty Gardias (32) nie jest już wolne.

  Czytaj więcej Komentarzy:0